Doğum Günü Sürprizi

Adam çok iyi çalıştı halde asistanını işten çıkarmış. Bunu merak eden arkadaşına da sebebini anlatmaya başlamış.

-Geçtiğimiz hafta 50 yaşına girdim. Karımın ve çocuklarımın beni çok sevdiğini ve böyle şeylerden hoşlandığımı bildiklerini bildiğim için bana bir hediye alacaklarından yeni yaşımı kutlayacaklarından emindim.

Ancak sabah işler hiç beklediğim gibi gitmedi. Benim için normal bir günmüş gibi davranıyordu herkes. Normal bir günmüş gibi bende işe gittim. İş yerine girer girmez asistanım doğum günümü kutladı. Bu günü de güzel bir akşam yemeği ile taçlandırmak istediğini söyledi. Ben de nasıl olsa kimsenin umurunda olmadığım için kabul ettim. Kendisi çok iyi bir yer bildiğini ancak şehrin biraz dışında olduğunu söyledi. Neyse akşam iş çıkışı onun arabasına bindik. Yolun belirli bir kısmını gittikten sonra arabamız bozuldu. Restorana daha vardı. Asistanım bana evinin yakınında olduğunu akşam yemeğini orada yiyebileceğimizi belki de akşamı onun evinde geçirmek istersem geçirebileceğimi söyledi. Bende halen evdekilere sinirli olduğum için kabul ettim.

Evine gittik. İçeri girdiğimizde bana şık bir gece kıyafeti olduğunu onu giyip geleceğini söyleyerek odasına gitti. Bende bunu bir sinyal sandım. 2 dakika sonra eşim çocuklarım herkes elinde pasta ile odadan çıktı. Doğum günümü unutmamışlar, sürpriz için asistanımı ayarlamışlardı.

Diğer adam-eee ne var bunda? kız sana ne yaptı ki?

-İyi de ben o sırada salonda iç çamaşırımla dikilmiş onu bekliyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir