En Hızlı Kim?

Zengin adam Ferrari’siyle yolda giderken bir bakmış ki yolda iki tatlı yaşlı çift Anadol marka arabaları ile yolun kenarında durmuş umutsuz bir şekilde bozulan araçlarına yardımcı olmaları için diğer arabalara işaret ediyorlar. Onları orada bırakmak vicdanen onu rahatsız edeceği için hemen durmuş ve yardım teklifi sunmuş

Yaşlı adam “evladım benzinim bitti bu yüzden kaldık yolda” deyince Ferrari’si olan adam “sizi en yakın benzinciye bırakabilirim, benzin alır gelirsiniz ve yolunuza devam edersiniz. Yaşlı adam da arabasını burada bırakmayı hiç istemediğini bu yüzden mümkünse arabayı çekerek benzinciye kadar götürmesini istemiş. Diğer adam da kabul etmiş ve Anadol’u bağlamışlar Ferrari’nin arkasına. Yolda giderken Ferrari sahibi bir zaman sonra unutmuş arkada çektiği aracı. Yolda hız yaparak bir sağa bir sola gitmeye başlamış.

Tabi bizim tatlı ihtiyarlar arkada korku içinde. Yaşlı adam başlamış selektör yapmaya, korna çalmaya. Kısa süre sonra trafik radyosundan bir haber duyulmaya başlamış. “Evet sayın dinleyiciler son aldığımız bilgiye göre TEM de 300 le giden bir Ferrari’nin arkasında bir Anadol önünden çekilmesi için ona selektör yapıyor. Eğer o yol üzerindeyseniz Ferrari’ye ve arkasında araç kullanan çılgın amcaya dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir