Johnny Avlanıyor

Johnny ayı avlamak için ormana gitmiş. Ormanın derinliklerine girmiş ve ufak bir ayı ile karşılaşmış. Hemen nişan almış ve ayıyı avlamış. Avının yanına yaklaşırken biri omzuna dokunmuş. Arkasını döndüğünde vurduğundan daha büyük bir ayı ile göz göze gelmiş. Ayı, “sen benim yavrumu avladın, ya seni burada parçalarım, ya da anlarsın ya beni memnun etmek zorundasın” demiş. Johnny çaresiz ölmek yerine ikinci seçeneği tercih etmiş. Ayı işini bitirdikten sonra Johnny evine dönmüş ama 10 gün oturamamış. En sonunda dayanamamış ve ayıdan intikam almaya gitmiş.

Yine ormanın derinliklerine girmiş 10 gün önceki ayıyı bulmuş ve onu da avlamış. Yine avının yanındayken bir el omzuna dokunmuş. Arkasını döndüğünde geçen seferki ayıdan daha büyüğü ile karşılaşmış. “Sen benim kardeşimi avladın. Ya seni 5 sn içerisinde parçalarım, ya da anlarsın ya beni memnun edersin. Johnny yine 2. seçeneği seçmiş. Bu sefer eve gitmekte dahi zorlanmış. 2 hafta oturmakta zorlanmış.

Artık iyice sinirlenmiş Johnny. Yine ormana gitmeye ve son karşılaştığı ayıyı da avlamaya karar vermiş. Ormanın derinliklerine girmiş Johnny. Sonunda ayı ile karşılaşmış. Onu da avlamış. Artık intikamını tamamı ile aldığını düşünürken yine omzuna bir el dokunmuş. Arkasını döndüğünde ise gördüğüne inanamamış. Devasa bir ayı. Johnny’e hafifçe yanaşmış ve, “Johnny sen sanırım artık buraya avlanmak için gelmiyorsun sanırım, itiraf etme zamanı gelmedi mi?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir