Terapist

Kadın kocasının sinirli olmasından bağırıp çağırmasından usanmıştı artık. Bir yolunu bulup aile terapistine gitmeye ikna etti kocasını. Terapist ikisini de dinledikten sonra adamı dışarı çıkarmış. Kadına dönüp, bu gibi sorunlar için çok iyi bir reçetem var. Bu akşamdan itibaren kocanız eve geldiğinde dişlerinizin arasına kalem sıkıştırın taki o yatıncaya kadar.

10 gün sonra da sonuçları görmem için lütfen tekrar gelin. Kadın 10 gün sonra tek başına terapiste gelmiş. –Valla harikasınız 10 gündür kocamdan hiçbir bağırış çağırış işitmedim teşekkür ederim. Terapist kendinden emin bir şekilde. Bu hiç şaşmaz bir tedavi hanımefendi. Bakın çenenizi kapatmanız yetti.

7 Comments:

 1. Yüksel Özdemir

  Demekki,çok konuşan kadınmış.

 2. Yüksel Özdemir

  Adam aslın da kadının çenesinden usanmış mış

 3. Mehmet Halil Arık

  KERAMET KALEMDE Mİ YANİ…

 4. KEŞKE BÜTÜN KADINLAR BÖYLE YAPSA…TÜM KALEMLERİN PARASI BENDEN HEDİYE OLURDU..

 5. konuşursun dert konuşmazsın dert… uygun bi kazık bulunamadı bu erkeklere…

 6. Abdulhamit Mollahamit

  Bazı arkadaşlarım var kadınlardan çok daha fazla konuşuyor. Onları dinlerken he, hııı, demekten usanıyoruz. Ömür boyu bir yastığa baş koyduğumuz hayat arkadaşımızın da konuşmasını dinlemek gerek. Evde bir konuşan olmasa, dört duvar arasında kendimizi cezalı gibi hissederiz.
  İyi ki konuşan kadınlarımız var.

 7. ——–>::::::::———-> Altın kalem bile alınır. Fakaaaat konuşmaması fırtına öncesi sessizliğe delalet olacağını da bilesiniz. Önce düşün sonra söyle, Ağızdan çıkan sözün telafisi mümkün değildir. Konuşmaması daha tehlikeli oluyor. Birikim sonucu bomba etkisi yapmaz mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir