Aldatan Erkekler Nasıl Davranır?

Aldatan erkek nasıl davranır diyenlerin dikkat etmesi gereken bazı maddeler vardır. Erkeğin aldattığı bu şekilde ortaya çıkarken, bunlar aldattığını resmen haber veren şeylerdir.

Cep Telefonu Gizleniyorsa:

Özellikle erkeklerin aldatıp aldatmadığını anlayabilmek için cep telefonu ile ilişkisini gözden geçirmeniz gerekir. Cep telefonunu sürekli gizleme gereği duyuyorsa ve mümkün olduğu kadar sizden kaçırmaya çalışıyorsa o zaman şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Telefonu titreşime almakta pek normal hareketler arasında bulunmuyor. Özellikle gündüz saatlerinde bile telefonun titreşimde olması veya sesinin kısık olması aslında bir şeyler anlatıyor.

Giyimindeki Değişimler:

Eşinizin bu zamana kadar olan tarzının yavaş yavaş değişmeye başladığını görebilirsiniz. Kıyafetlerine daha çok özen gösteren eşiniz, farklı farklı tarzlara yönelmeye başladı. Üstelik her zamankinden daha şık görünüyorsa, bu pek iyiye işaret değildir. Eşiniz bu zamana kadar kişisel bakımına pek önem vermemişse ve bundan sonra belirgin bir şekilde kendi ile ilgilendiğini görüyorsanız, o zaman bu sizi aldattığının bir işareti olabilir.

Hediyelere Boğuyorsa:

Erkeğin aldatma belirtileri arasında bu maddede dikkat edilmesi gereken şeyler arasındadır. Eşiniz hiç huyu olmadığı halde size hediye almayı biraz abarttıysa, o zaman aldattığından şüphe duymaya başlayabilirsiniz.

Sorumlulukları Unutma:

Evle ilgili sorumluluklarını unutmaya başlayan erkek, bunlara karşı da sürekli bahaneler üretmeye başlayacaktır. Aynı zamanda aldatan bir erkek evine karşı da son derece ilgisiz bir tavır içindedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir