İlişkinize Canlılık Katacak 6 Altın Öneri

Bitmeye yüz tutmuş ve tamamen alışmışlıktan ibaret olan monoton ilişkilerin canlanması adına, mutlaka çiftlerden birinin¸monoton ilişkiyi canlandırma yöntemlerine başvurması gerekmektedir. Bu yöntemler sayesinde ilişki yeniden canlanacak ve daha aktif bir hal alacaktır. Hal böyle olunca, çiftlerin mutluluğu ve aşklarının tazeliği kaçınılmaz olacaktır. İşte İlişkinize canlılık katacak 10 altın öneri…

Akıllı Telefonunuzdan Uzak Durun!

Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda, akıllı telefonunuzla sosyal medya hesaplarınızı takip ediyorsanız, 9 kusurlu hareketten birini yapıyorsunuz demektir. Bu nedenle beraber geçirdiğiniz vakitlerde kesinlikle telefonlarınızdan uzak durun!

Yatağa Beraber Girmek

Uyuma vakti geldiğinde, partnerinizle birlikte farklı zamanlarda yatağa girmek, aranızdaki etkileşimin azalmasına ve aranızdaki ilişkinin bozulmasına neden olacaktır. Bu nedenle aynı anda yatağa girmek son derece önemlidir.

O’na Bir Kahve ikram Edin

Her ne kadar ufak bir jest olsa da, çiftlerin beraber içeceği bir Türk kahvesi, aralarındaki sohbetin ve ilişkinin daha kuvvetli bir hal almasına neden olacaktır.

Geçmişinizdeki Komik Olan Hikayelere Başvurun!

Hayatınızın geri kalanında, komik ve güldürücü olan anları partnerinizle hiç utanmadan paylaşın. Hem beraber gülmüş olur hem de birbirinize daha da yakınlaşmış olursunuz.

Birlikte Ter Atın!

Araştırmalara göre, çiftlerin aynı anda ve aynı ortamda adrenalin salgılaması, birbirlerine olan bağlılığı barttırmaktadır. Bu nedenle birlikteyken, ter atacak egzersizlere önem verin.

Akşam Yemeği Öncesi Dans…

İlişkide ki monotonluğu ortadan kaldırmak için, farklı farklı eylemlere imza atın. Akşam yemeği öncesi birlikte dans etmekte bu eylemlerden biri olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir