Traji-Komik Ölümler

Dünya üzerinde o kadar farklı ölümler gerçekleşiyor ki insana adeta bu kadar da olmaz dedirtiyor. İşte dünyanın gelmiş geçmiş en tuhaf ölümleri:

Paraşütü Unutan Hava Akrobatı:

Dalgınlığının kurbanı olan Ivan Mcgure 1998 yılında çok büyük bir tuhaflığa imzasını attı. Uuzn zamandan beri bu sporla ilgilenen adamın yaptığı hata ise hayatına neden oldu. 3 bin metre yukarı çıkan adam bu anları cep telefonuna kaydetmek istedi. Paraşütü kapattığı sırada cep telefonuna sarılan adam anı görüntülemeye başladı. Tabi bu sırada paraşütü açmayı unutmuştu. Tecrübeli sporcu İvan Mcgure yere çakılarak çok feci bir şekilde can verdi.

Tavuktan Sebep Öldü:

Tavuk hırsızlığı yapan adam olay sırasında yakalanırken çiftlik sahibi tarafından tavukları yemesi için zorlandı. Çiğ çiğ tavukları yemeye başlayan Henri isimli adam boğazına takılan tüyler ve kemikler yüzünden olay yerinde can verdi.

Kendi Kendini Kuruttu:

En komik ölümler arasında kurutma makinesinin azizliğine uğrayan adamda var. Çalıştığı yerdeki kurutma makinesini temizlemek amacıyla makinenin içine giren adam yanlışlıkla kendi kendini kurutmaya başladı. 110 derece sıcaklığa ulaşan kurutma makinesinin içinde vefat etti.

Goodies Dizisi Yüzünden Öldü:

Gülmekten öldü deyimini gerçeğe dönüştüren 50 yaşındaki adam en sevdiği dizisinin bir bölümünü izlerken tam 25 dakika boyunca aralıksız olarak güldü. Yaşlı adam bu olaydan sonra da olay yerinde can verdi.

Yardım Yüzünden Öldüler:

Belçika’ dan gelen bir uçak Sudan’a yardım taşıyordu. İçinde kasa kasa yiyecek bulunan uçağın bir sorun nedeniyle bazı kasaları uçaktan düştü. Uçaktan düşen bu yiyecek kasaları ise oradan geçmekte olan üç kişinin üstüne geldi. Ağır şekilde can veren kişiler iyilik yüzünden canından olmuş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir